
Сумка-візок Gimi Sprinter Black (168408) виконана із 100% синтетичної поліестерової тканини та має внутрішнє водозахисне покриття
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929078
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Gimi Sprinter Black (168408) виконана із 100% синтетичної поліестерової тканини та має внутрішнє водозахисне покриття
Сумка-візок Sprinter від італійської компанії Gimi - це стильна і вмістка сумка для шопінгу. Об'єм 50 літрів, легко розмістить велику кількість покупок. Водостійка тканина та зручна горловина сумки, яка згортається, забезпечують захист від попадання вологи, пилу або бруду всередину. Горловина сумки закривається застібкою за типом Velcro. На внутрішній стороні сумки розташована кишеня-гаманець на блискавці для зберігання дрібних предметів. Колеса діаметром 15 см дозволяють легко переміщати візок торговими центрами, ринками та міськими тротуарами. Ручка сумки розкладається подібно телескопічної системи. Сумка легко знімається з каркасу шасі за допомогою системи Easy-click, тим самим дозволяючи транспортувати на базовому шасі сторонні вантажі різної форми вагою до 30 кг. Платформа легко складається до наступного використання або транспортування в автомобілі.
Особливості:
- Сумка виконана з 100% синтетичної поліестерової тканини і має внутрішнє водозахисне поліуретанове покриття, що запобігає попаданню вологи всередину. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Ультралегкі колеса знімаються (діаметр 15 см), таким чином, для зберігання сумки не потрібно багато місця. Каркас коле виконано Polypropylene (PP) - міцний, стійкий до деформацій, стирання та корозійного розтріскування матеріал. Зовнішній бік колеса виконано з пеносевілену. Це унікальний, легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум під час руху.
- Розкладна ручка, яка зроблена подібно телескопічної системи.
- Сумка має кишеню для зберігання ключів, гаманця та смартфона.
- Складана підніжка забезпечує стійкість сумки у вертикальному положенні.
- Платформа складається для транспортування чи зберігання.
- Металеві деталі шасі мають захисне покриття, яке запобігає корозії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 103 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Наявність стільчика | Ні |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 50 |
- Ціна: 2 499 ₴








