
Сумка-візок Gimi Easy Blue (168431) міцна сталева конструкція дозволяє перевозити до 30 кг продуктів.
2 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929075
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-візок Gimi Easy Blue (168431) міцна сталева конструкція дозволяє перевозити до 30 кг продуктів.
Сумка-візок Gimi Easy Blue (168431) - стильна і вмістка сумка для шопінгу. Водостійка тканина сумки, забезпечує захист від попадання вологи, пилу чи бруду всередину. У верхній частині сумки-візка по периметру розташована стяжка і накрита клапаном для забезпечення захисту від вологи під час опадів. Колеса діаметром 15 см дозволяють легко переміщати візок торговими центрами, ринками та міськими тротуарами. Сумка легко знімається з каркасу шасі за допомогою системи Easy-Click. Платформа легко складається до наступного використання або транспортування в автомобілі.
Особливості:
- Сумка виконана з 100% синтетичної поліестерової тканини і має внутрішнє водозахисне поліуретанове покриття, що запобігає попаданню вологи всередину. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Ультралегкі колеса знімаються (діаметр 15 см), таким чином, для зберігання сумки не потрібно багато місця. Каркас колеc виконано Polypropylene (PP) - міцний, стійкий до деформацій, стирання та корозійного розтріскування матеріал. Зовнішній бік колеса виконано з пеносевілену. Це унікальний, легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум під час руху.
- Сумка має кишеню для зберігання ключів, гаманця та смартфона.
- Складана підніжка забезпечує стійкість сумки у вертикальному положенні.
- Платформа складається для транспортування чи зберігання.
- Металеві деталі шасі мають захисне покриття, яке запобігає корозії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1900 г |
| Висота | 960 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 340 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴








