
Приціл оптичний Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SPR-300) з 3-кратним збільшенням із системою HD
25 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929053
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Приціл оптичний Vortex Spitfire 3x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle (SPR-300) з 3-кратним збільшенням із системою HD
Нова модель Spitfire™ HD Gen II з 3-кратним збільшенням із модернізованою оптичною системою HD, що зменшує розміри оригінальної платформи на кілька сантиметрів, є втіленням мрії стрільця.
Більш компактні, злісні та оснащені модернізованою оптичною системою HD для значно меншого та легкого тактичного вирішення, нова модель Spitfire™ HD Gen II 3x дозволяє вибрати ідеальну висоту установки. Тепер, завдяки сумісності з нічним баченням, мрія стрілка стала реальністю: сітка в стилі BDC, розрахована на використання найпопулярніших патронів 5,56 для швидкого захоплення цілі. Конструкція призми та витравлена сітка вирішують проблеми спотворення для користувачів, які страждають на астигматизм. Крім того, призматична конструкція та прицільна сітка з гравіюванням дають вам надшвидке прицілювання, але при цьому функціонують без підсвічування, а барабани відкриті – жодних заглушок та зачепів. Визнайте це, ви вже уявляєте собі таку на гвинтівці!
Сітка AR-BDC4
Даний тип сітки створений для максимально ефективного використання патрона 5.56 у вашій AR гвинтівці, забезпечуючи як швидке виявлення цілі, так і градуйовану шкалу ялинку для внесення поправок по горизонту на дистанції до 650 ярдів.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 3 х |
| Мінімальна кратність | 3 |
| Особливості | Водонепроникний |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Користувацькі характеристики | |
| База кріплення | Вівер (21 мм), Пікатінні (21 мм) |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1 MOA |
| Відстройка від паралаксу | Фіксований 91 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 76.2 мм |
| Додаткові характеристики | 10 рівнів яскравості. Перші 2 рівні яскравості можуть бути використані для роботи з ПНВ<br /> Різновисотна система кріплення |
| Діаметр передньої лінзи | 21 мм |
| Комплектація | Гумові кришки вбудовані в корпус Мульти інструмент Торкс T-10 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 3 |
| Матеріал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Мінімальна кратність, х | 3 |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | Пікатінні та Вівер |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сітки | AR-BDC4 |
| Штрихкод | 843829115025 |
- Ціна: 25 199 ₴











