
Килимок самонадувний Vango Comfort 5 Single Bondi Blue (SMQCOMFORB36A11) приємний на дотик теплий матеріал верху
3 499 ₴
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929162
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок самонадувний Vango Comfort 5 Single Bondi Blue (SMQCOMFORB36A11) приємний на дотик теплий матеріал верху
Vango Comfort 5 Single Bondi Blue (SMQCOMFORB36A11) - розкішний одномісний самонадувний килимок зі стильним флокованим верхом і міцною нековзною основою, відрізняється неперевершеним комфортом і зручністю. За допомогою клапана Cyclone Flip Valve надування і спуск повітря відбувається набагато швидше та простіше, ніж при використанні традиційних клапанів: просто відкрийте клапан та спостерігайте, як килимок розширюється. Віддаєте перевагу більш жорсткому килимку, тоді додайте трохи повітря. Після нічного сну великий отвір клапана Cyclone Flip Valve сприяє швидкому виходу повітря із килимка, що спрощує його упаковку.
Особливості:
- Polyester Peach Top Fabric - приємний на дотик теплий матеріал верху.
- 75D Non Slip Polyester Base Fabric - тканина низу не ковзає по підлозі внутрішнього намету.
- 5 cm Insulating Foam - піна всередині для комфортного сну та зменшення об'єму у складеному вигляді.
- Carry Bag Can Be Used As a Pillow - сумка для перенесення виготовлена з м'якої начесаної тканини, що дозволяє використовувати її як подушку.
- Fast Pack Carry Bag - чохол для перенесення йде в комплекті.
- Easy Operation Valve - клапан сприяє швидкому надуванню і здуванню килимка, він також надійно фіксується, коли не використовується.
- Cyclone Valve - клапан сприяє швидкому виходу повітря з килимка, що спрощує його упаковку.
- REACH Approved Materials - матеріали, що використовуються, відповідають європейському регламенту REACH, гарантуючи безпечне використання.
- Сумка для перенесення та фіксуючі ремені йдуть у комплекті.
- Ремкомплект поставляється разом із килимком.
- R-value (показник теплоізоляції) - 5,7.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 1995 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Sva | Киев |
| Габарити паковання | 62 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 200 x 60 x 5 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Самонадувні |
- Ціна: 2 799 ₴




