
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023)перфорована основа запобігає утворенню конденсату
2 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929915
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023)перфорована основа запобігає утворенню конденсату
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023) - ідеальний помічник, який не забере багато простору. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Завдяки висувному гачку дошку можна повісить на вішалку. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Прасувальна дошка стійка до високих температур. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 72 х 29 х 4 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 72 х 29 см.
- Загальна вага - 1,52 кг.
- Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин.
- Стійка до високих температур.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Ніжки легко складаються.
- Висувний гачок для підвішування дошки.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Варіант установки | Настільний |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 72 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 29 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 929915 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Термопластик + сталь |
| Розмір | 72 х 29 х 13,5 |
| Розміри у складеному вигляді | 72 х 29 х 4 см |
| Штрихкод | 8420812979844 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴








