
Сумка-візок Rolser Akanto MF 2 Burdeos (AKA012-1060) алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50кг
3 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929365
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Akanto MF 2 Burdeos (AKA012-1060)фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 к
Сучасна сумка-візок Rolser Akanto MF 2 Burdeos (AKA012-1060) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 17 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 17 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип тканини | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ергономічні ручки | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 2140 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Малиновий |
| Особливості | На 2 колесах. Шасі зі складаною нижнім основою. |
| Тип | Сумки-візки |
| Матеріал | Polyester |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Розміри | 41 x 32.5 x 104 см |
| Об'єм | 43 |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Sva | Киев |
| Гарантія | 36 місяців |
- Ціна: 3 299 ₴





