
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) захист від випадкового закриття при використанні каркас зі стальної
5 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929366
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) захист від випадкового закриття при використанні каркас зі стальної
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) має найбільшу робочу поверхню серед колекції Rolser, що дозволяє попрасувати речі без зайвих пересувань. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску або парогенератор містить гнучкий тримач проводу. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 43 х 7 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Розмір підставки під праску - 38 х 26 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 99 см.
- Загальна вага - 6,81 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Гнучкий тримач проводу.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 120 см |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 99 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 58 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 38 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 929366 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Двоколірні моделі |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Тримач проводу<br /> Підставка для парогенератора<br /> Основа з металевою сіткою<br /> Регулювання за висотою |
| Розмір | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 43 х 7 см |
| Штрихкод | 8420812910878 |
- Ціна: 5 399 ₴







