
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження
42 099 ₴
37 999 ₴
- В наявності
- Код: 929478
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) із преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми у процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 150 кг, а довжина кроку 38 см припаде до вподоби вимогливим користувачам. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має тримач для смартфона / планшета.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 14 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з багатобарвним підсвічуванням, тримач для смартфона / планшета.
- 21 програма та 16 рівней навантаження для повноцінного кардіотренування.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 52 кг |
| Вага маховика | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальна довжина кроку | 38 см |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 148 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 26274 |
| Стара. | 26274 |
| Sva | Киев |
| Артикул | 929478 |
| Вага в пакованні | 56 кг |
| Габарити паковання | 124 x 32,5 x 66 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Довжина кроку | 38 см |
| Додаткові характеристики | 3 положення платформ для ніг<br/> Тримач для смартфона/планшета<br/> Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіотчика |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Клас | Аматорські |
| Код виробника товару (MPN) | 9506911000 |
| Кількість програм | 21 |
| Назва | Орбітрек Toorx Elliptical ERX 100 (ERX-100) |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Показання дисплея | Час<br/> Швидкість<br/> Дистанція<br/> Калории<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br/> Навантаження у Ватах |
| Розділ | Орбітреки |
| Розміри | 148 x 60 x 160 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Статус товару БН_НАЛ | БН |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Рівні навантаження | 16 |
| Штрихкод | 8029975960616 |
- Ціна: 37 999 ₴











