
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100) масивний маховик вагою 26 кг кнопка гальма для екстреної зупинки
50 999 ₴
45 999 ₴
- В наявності
- Код: 929483
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100) масивний маховик вагою 26 кг кнопка гальма для екстреної зупинки
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100) масивний маховик вагою 26 кг кнопка гальма для екстреної зупинки
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100) із преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер з необхідним набором функцій. Важкий 26-кілограмовий маховик разом з ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера і достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння і кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 26 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Q-фактор - 19 см.
- Відстань від керма до сидіння складає від 56 до 64 см.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером.
- Напівконтактні педалі Shimano SPD дозволяють використовувати спеціальне веловзуття.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Вага маховика | 26 кг |
| Велоергометр | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
- Ціна: 45 999 ₴











