-22%

Намет пляжний High Peak Palma 40 Blue/Grey (10126) (Special Offer) зовнішні кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості
1 338 ₴
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929933
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет пляжний High Peak Palma 40 Blue/Grey (10126) (Special Offer) зовнішні кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості
Намет пляжний High Peak Palma 40 Blue/Grey (10126) (Special Offer) призначений для тих, хто прагне безпечно та з комфортом проводити літній час на березі моря, захистивши себе від сонця та вітру. Використання високоякісних матеріалів, що мають захисні властивості від шкідливого впливу ультрафіолетових променів відповідно до стандарту UV 40 Protection (Standard AS/NZS 4399:1996), неодмінно подбає про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, перебуваючи на відпочинку.
Особливості:
- Вставки з дихаючого поліестера запобігають нагріванню конструкції та сприяють ефективній вентиляції.
- Зовнішні кишені можна заповнити піском для додаткової стійкості.
- Кілочки для надійної фіксації намету на піску.
- Яскраві відтяжки для додаткової фіксації намету.
- Внутрішні кишені призначені для дрібних речей.
- Швидка установка та складання завдяки системі Pop up.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывы
Преимущества



Мы рекомендуем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Синій |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість відтяжок | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 0.93 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Sva | Киев |
| Місткість | Двомісні |
| Габарити | 110 x 130 x 110 см |
| Габарити паковання | 74 х 74 х 2 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø 5 мм |
| Комплектація | Намет, чохол, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Одношарові |
| Зовнішній тент | 190Т Polyester PU |
| Статус товару БН_НАЛ | НАЛ |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴





