
М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) великий пружний м'яч діаметром 75 см, Anti-burst, насос в комплекте
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929488
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) великий пружний м'яч діаметром 75 см, Anti-burst, насос в комплекте
Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) - великий пружний м'яч діаметром 75 см, який використовується для занять фітнесом як удома, так і у спортзалі. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
Особливості:
- Anti-burst - технологія, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно спускається в разі пошкодження.
- Ножний насос для накачування йде в комплекті з м'ячем.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 75 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Система антірозрив, Насос |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладкий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 929488 |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Код виробника товару (MPN) | 9506999000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Полівінілхлорид (PVC) |
| Назва | М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 75 cm Purple (AHF-013) |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Стара ціна | 840 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 798 |
| Штрихкод | 8029975990477 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴


