
Сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy Gris (JET038-1022) навантаження до 40 кг колеса діаметром 13,5 см
2 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929634
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy Gris (JET038-1022) навантаження до 40 кг колеса діаметром 13,5 см
Сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy Gris (JET038-1022) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з міцного термостійкого пластику. Пара літіх ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 975 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 13.5 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
- Ціна: 2 099 ₴






