
Бінокль Pentax SP 16X50 (65905) особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення
10 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930118
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бінокль Pentax SP 16X50 (65905) особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення
Повнорозмірний бінокль Pentax SP 16X50 (65905) має повне багатошарове просвітлення лінз (Fully-multi-coated), призми з високоякісного оптичного скла BaK4. Оновлене покриття лінз із поліпшеним світлопропусканням створює кришталево чітке кришталево зображення. Корпус виробу виготовлений з алюмінієвого сплаву, гумове покриття сприяє додатковому захисту від механічних пошкоджень. Модель бінокля Pentax SP 16X50 (65905) призначена для польових та астрономічних спостережень.
Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому, щоб унеможливити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару та бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.
Особливості бінокля:
- Fully-multi-coated Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики забезпечує однаково високу світлопропускну здатність всьому видимий спектр і сприяє високій контрастності та кольоропередавання в природних тонах.
- BAK4 Барийовий крон — особливий тип оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має низький коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), чим використовується для бюджетних моделей скло. Як наслідок — помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко певний показник заломлення світла дає змогу уникнути виньєтування (наявність урізання світлової пучки на краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.
- Aluminum-diecast body Литий алюмінієвий корпус підвищує міцність, зберігаючи водночас легку вагу бінокля.
- Superb impact resistance Зовнішнє гумове покриття корпусу забезпечує надійний захист від ковзання і стійкість до ударів.
- Можливість використання штатива.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentax |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 16 х |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 56 x 166 x 196 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.1 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль - Захисні кришки окулярів та об'єктива - М'який кейс для зберігання та транспортування - Серветка для чищення лінз - Нашийний ремінь |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 16х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Матеріал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 10.3 м |
| Оправи окулярів | Гумові наглазники |
| Поле зору на 1000 м | 61 м |
| Реальний кут зору | 3.5° |
| Світлосила | 9.8 |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 28.3 |
| Штрихкод | 0027075288751 |
- Ціна: 10 199 ₴









