
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Klein (PLE001-1062) рекомендоване навантаження -25 кг має жорстке вставне пластикове дно
3 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929502
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Klein (PLE001-1062) рекомендоване навантаження -25 кг має жорстке вставне пластикове дно
Сумка-візок Rolser Plegamatic Original MF Klein (PLE001-1062) складається у форму сумки, має передню опору та легко зберігається. Двома простими рухами дана модель може перетворитися з повноцінного візка для покупок на мініатюрну сумочку. Пара литих ультралегких коліс сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Рукоятка має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Верх сумки накритий захисним клапаном. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Сумка-візок легко складається до компактних розмірів, при цьому сам процес займає лічені секунди.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы

Преимущества



Мы рекомендуем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 970 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 270 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 420 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
- Ціна: 3 349 ₴










