-21%

Бівак Highlander Kestrel Rip-Stop Bivvy Bag Olive (BIV004-OG) водостійкість 4000 мм вод. ст легкий і компактний
1 949 ₴
1 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929727
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бівак Highlander Kestrel Rip-Stop Bivvy Bag Olive (BIV004-OG) водостійкість 4000 мм вод. ст легкий і компактний
Highlander Kestrel Rip-Stop Bivvy Bag Olive (BIV004-OG) - легкий, водонепроникний та компактний бівак початкового рівня. Дана модель ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 4000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Еластичний отвір для затягування шнура.
- Дуже широкий в області грудей.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Оливковий |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Анатомічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 929727 |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Місткість | Одномісні |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 21 x 9 x 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 220 см |
| Зовнішній матеріал | AB-Tex Polyester Ripstop |
| Комплект постачання | Бівак<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | З капюшоном |
| Розміри | 240 x 90 x 60 см |
| Сезонність | Демісезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Чехол |
| Штрихкод | 5034358029104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴






