
Килимок самонадувний Highlander Base S Self-inflatable Sleeping Mat 3 cm Olive (SM100-OG) чохол для транспортування та зберігання
1 649 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929860
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок самонадувний Highlander Base S Self-inflatable Sleeping Mat 3 cm Olive (SM100-OG) чохол для транспортування та зберігання
Highlander Base S Self-inflatable Sleeping Mat 3 cm Olive (SM100-OG) - короткий самонадувний килимок, який ідеально підходить для кемпінгу, коли вам потрібна зручна основа для спального мішка. Виготовлений із поліестеру 75D з ПВХ-покриттям, дана модель міцна та її можна покласти на більшість поверхонь, але уникайте гострих каменів або гілок. Щоб надути, просто відкрийте пластиковий клапан для забезпечення потоку повітря. Через кілька хвилин ваш килимок буде готовий до сну. Щоб точно відрегулювати тиск, вдуйте ще трохи повітря, а потім закрийте клапан. Щоб спустити повітря, просто знову відкрийте клапан і згорніть килимок, аби повітря вийшло. Килимок акуратно згортається за допомогою двох еластичних ременів для забезпечення максимально компактного розміру, а потім поміщається в чохол.
Особливості:
- Пластиковий повітряний клапан дозволяє швидко надуватися килимку, а також швидко його згорнути.
- Чохол для транспортування та зберігання килимка.
- Наповнювач - поліуретанова піна густиною 19 кг/м³.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Шотландія |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 30 мм |
| Щільність матеріалу | 19 кг/м3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Каримати |
| Габарити упаковки | 13 х 13 х 28 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 120 x 51 x 3 см |
| Тип | Самонадувні |
| Штрихкод | 5034358051044 |
- Ціна: 1 299 ₴





