
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062)Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покрит
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930454
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062)Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покрит
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) - якісний продукт з сучасним дизайном. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску має підвищену стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в шістьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 144 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 78 до 93 см.
- Загальна вага - 4,97 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна висота робочої поверхні | 93 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 78 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930454 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З логотипом |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 110 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 144 х 42 х 8 см |
| Штрихкод | 8420812975365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴











