
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 30 (ST194/3CF) максимальне навантаження - 11 кг додаткові тримачі для плічок
1 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930490
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 30 (ST194/3CF) максимальне навантаження - 11 кг додаткові тримачі для плічок
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 30 (ST194/3CF) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам лише треба приєднати комплектні колеса для зручності переміщення. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці, навіть у душовій кабіні чи біля стіни, зекономивши простір. Загальна довжина сушарки – тридцять метрів, максимальне навантаження до одинадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 121 x 68x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 125 x 68 x 68 см.
- Загальна вага - 3,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження - 11 кг.
- Три рівні для розвішування білизни.
- Додаткові тримачі для плічок.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Вага | 3.6 кг |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 11 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал утримувача | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930490 |
| Вага в упаковці | 4,1 кг |
| Габарити упаковки | 124 х 71 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 36 |
| Особливості | Багатоярусні |
| Робоча довжина поверхні | 30 м |
| Розміри | 125 x 68 x 68 см |
| Розміри у складеному вигляді | 121 x 68 x 4 см |
| Тип | Підлогові |
| Штрихкод | 8016754000250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴






