
Сумка-візок Colombo Rolly Black (CRL001N) максимальне навантаження до 25 кг загальний об'єм сумки 40 л.
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930517
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-візок Colombo Rolly Black (CRL001N) максимальне навантаження до 25 кг загальний об'єм сумки 40 л.
Сумка-візок Colombo Rolly Black (CRL001N) - класична модель, яка стане в пригоді для походу в магазин чи на ринок за продуктами. Модель виготовлена з якісних матеріалів та має широкий функціонал до якого можна віднести: знімні колеса, складану основу рами, додаткову кишеню на блискавці для дрібниць.
Особливості:
- Сумка виконана зі 100% синтетичної поліестерової тканини, яка має підвищену щільність, що запобігає попаданню вологи всередину. Матеріал стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром, а її верх накритий захисним клапаном.
- Рама візка оброблена порошковою фарбою, яка стійка до пошкоджень та захищає метал від корозії.
- Зручне зберігання або транспортування забезпечується знімними колесами та складаною основою візка.
- Колеса діаметром 16 см, зовнішня сторона яких виконана з піносевілену для тихого та плавного руху.
- Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці.
- Загальний об'єм сумки - 40 л.
- Максимальне навантаження до 25 кг.
- Розміри сумки-візка - 31 x 36 x 96 см.
- Розміри сумки-візка в складеному вигляді - 7 х 36 х 90 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 960 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 310 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





