
Сумка-візок Colombo Smart Grey (CRL002G) максимальне навантаження до 25 кг загальний об'єм сумки 40 л.
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930519
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-візок Colombo Smart Grey (CRL002G) максимальне навантаження до 25 кг загальний об'єм сумки 40 л.
Сумка-візок Colombo Smart Grey (CRL002G) - містка та стильна модель, яка поєднує в собі сучасний дизайн та високу практичність, забезпечуючи комфортний шопінг як в супермаркеті, так і на ринку. Ручка візка обладнана пластиковою накладкою для комфортного тримання у холодну пору року. Рама має складану основу та знімні колеса для зручного зберігання та транспортування. Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром та накривається клапаном. Зовнішня сторона коліс виготовлена з гуми для зменшення шуму та більшого терміну експлуатації.
Особливості:
- Сумка виконана зі 100% синтетичної поліестерової тканини, яка має підвищену щільність, що запобігає попаданню вологи всередину. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром.
- Рама візка оброблена порошковою фарбою, яка стійка до пошкоджень та захищає метал від корозії.
- Зручне зберігання або транспортування забезпечується знімними колесами та складаною основою візка.
- Колеса діаметром 16 см, зовнішня сторона виконана з гуми для тихого та плавного руху.
- Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці.
- Декоративні накладки у вигляді ременів.
- Загальний об'єм сумки - 40 л.
- Максимальне навантаження до 25 кг.
- Розміри сумки-візка - 31 x 36 x 96 см.
- Розміри сумки-візка в складеному вигляді - 7 х 36 х 90 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 960 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 310 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴





