
Батут Atleto 152 см із сіткою, жовтий, вуличний, максимальне навантаження до 60 кг
489 265 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21000100
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут Atleto 152 см із сіткою, жовтий, вуличний, максимальне навантаження до 60 кг
Батут Atleto 152 см ідеально підходить для дітей молодшого віку. Це шанс для розваг навесні і влітку, коли погода зовні заохочує на активність поза домом, а також веселе проведення часу коли погана погода, тому що, батут можна використовувати також всередині будинку або квартири. Стрибки на батуті прекрасно впливають на зміцнення м'язів і поліпшення фізичного стану, тому батути стали настільки популярними в усьому світі.
Батут Atleto - це безпечне і стабільне спортивне спорядження діаметром 152 см. Захисна сітка оснащена міцним замком. Стовпці каркаса покриті м'якою губкою, а пружини, що фіксують мат, покриті спеціальними захисним коміром, який має піну всередині. Такі рішення гарантують безпечне використання батута і захист від механічних травм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр: 152 см
- Висота батута: 110 см
- Кількість ніжок: 3U
- Кількість опор сітки: 6 шт
- Пружини: 36 шт
- Сітка: зовнішня
- Товщина металу каркаса: 1,5 мм
- Висота сітки: 80 см
- Максимальне навантаження: 60 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 152 см |
| Висота з сіткою | 110 см |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 21000100 |
- Ціна: 489 265 ₴











