
Крісло офісне на коліщатках із підлокітниками Артур EX MB Чорне, з натуральної шкіри та дерева до 120 кг
29 266 ₴
18 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00001668
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на коліщатках із підлокітниками Артур EX MB Чорне, з натуральної шкіри та дерева до 120 кг
Крісло АКЛАС Артур EX MB Чорний (LC-A) - поєднання високої якості і тонкого почуття стилю з функціональними можливостями. Ця солідна і практична модель стане чудовою прикрасою для Вашого кабінету за рахунок елегантного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів. Таке крісло підкреслить не тільки високий статус свого власника, а й його хороший смак. Артур - це класика, ідеально поєднана з якістю і сучасними технологіями. Всі деталі ретельно підібрані і порадують вас, як окремо, так і єдиним ансамблем. Таке крісло безсумнівно прикрасить ваш робочий простір і стане надійним супутником на шляху досягнення високих цілей у всіх ваших справах і починаннях.
Дизайн. Просто, але в той же час вишукано - ось як можна охарактеризувати це крісло. Силует досить лаконічний, але завдяки вдалому поєднанню шкіри і дерева він виглядає багато. Сидіння і спинка прикрашені горизонтальними перетяжками прошивки, які не тільки прикрашають, але і формують зручне посадочне місце з масажним ефектом. Дерев'яні деталі красивого каштанового відтінку гармонійно виглядають на тлі класичного кольору оббивки і підкреслюють красу крісла.
Оббивка. Приємний на дотик оббивний матеріал даної моделі з натуральної шкіри класу Lux допоможе Вам насолоджуватися часом проведеним за роботою в цьому кріслі, адже цей природний матеріал не потребує представлення - міцний, надійний, гіпоалергенний. Дана оббивка вже сама по собі є ознакою певного смаку і статусу. Для більшого комфорту поверхня матеріалу перфорована, що покращує її повітропроникність. Цей матеріал зносостійкий і гранично простий у догляді, що забезпечить кріслу бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки. Оригінальна прострочка формує неповторний зовнішній силует з привабливими формами, що стало можливо завдяки еластичності оббивного матеріалу.
Механізми. На додаток комфортному сидіння крісло Артур оснащене механізмом мультиблок, за допомогою якого ви зможете повноцінно насолоджуватися часом, проведеним в цьому кріслі, включивши режим гойдання підвищеної комфортності. Цей механізм також дає можливість вибрати і зафіксувати бажане положення сидіння зі спинкою і змінювати його на свій розсуд. Мультиблок легко налаштовується під вагу користувача за допомогою декоративного гвинта під сидінням, що дозволяє йому відмінно виконувати свою роботу. Газліфт допоможе вам відрегулювати висоту крісла під ваші уподобання.
Підлокітники. Г-подібна форма і розмір підлокітників підібрані таким чином, щоб рукам було комфортно на них спиратися. Натуральне тоноване дерево створює відчуття домашнього затишку і теплоти. М'які накладки захищають руки від контакту з холодною і твердою поверхнею і дарують додатковий комфорт. Краса дерева довгі роки буде радувати вас завдяки стійкому лаковому покриттю. Висота підлокітників в нижньому положенні підібрана так, що крісло з легкістю заходило під стандартний робочий стіл висотою від 75 см. Це дозволяє значно звільнити навколишній простір, в той час коли крісло не використовується за призначенням.
Хрестовина. Хрестовина виготовлена з натурального дерева і пофарбована в тон підлокітників. Усередині хрестовина має міцний металевий каркас, який захований за красивими декоративними накладками з натурального дерева - завдяки цьому кріслу забезпечена надійна і стійка опора. Поверхня ретельно відполірована і покрита протиударним лаком красивого каштанового відтінку. Допустиме навантаження на такий тип хрестовини - 120 кг. Не дивлячись на свою зовнішню масивність, крісло легко пересувається по приміщенню за допомогою роликів. Ролики в даному кріслі пластикові зі спеціальними накладками - спідничками. Вони захищають ваше взуття від подряпин і дрібного сміття, яке може з'явиться на роликах під час пересування по приміщенню.
Особливості. Крісло Артур досить масивне, має широку посадку. Висока спинка має інтегрований підголівник. Невеликий вигин монолітної підстави крісла в поперековій області забезпечує комфортну підтримку хребта і частково знімає навантаження. Спеціальні валики по краю крісла і сидіння забезпечують комфортну бічну підтримку тіла для зручності і збереження правильної постави. У передній частині сидіння є спеціальний скіс для того, щоб судини ніг не пережималися. Завдяки цьому ноги не затікають і не втомлюються під час тривалої роботи у кріслі. Артур - елегантна модель з благородними рисами. В такому кріслі з задоволенням би погодився посидіти навіть сам Король Артур, якби був нашим сучасником.
Тип
Крісла керівника, Комп'ютерні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Кожа
Розміри
Глибина, см
70
Висота, см
114-124
Ширина, см
66
Глибина сидіння, см
50
Висота сидіння, см
48-58
Ширина сидіння, см
50
Висота спинки, см
70
Висота підлокітників, см
68-78
Розмір основи, см
D-70

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Дерево, Шкіра
Колір підлокітників
Деревний
Матеріал основи
Дерево
Колір основи
Деревний
Матеріал коліщаток
Пластикові
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 5 положеннях
Механізм
Мультиблок
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
Суперм'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
Суперм'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Хрестовина | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 70 см |
- Ціна: 18 600 ₴







