
Килимок для фітнесу та йоги EasyFit NBR 10 мм Чорний з підвищеними липкими (неслизькими) властивостями
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1919-BK
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для фітнесу та йоги EasyFit NBR 10 мм Чорний з підвищеними липкими (неслизькими) властивостями
Килимок EasyFit NBR рекомендується в якості килимка для фітнес-залу і забезпечує максимальну м'якість і комфорт при тренуваннях. Неслизька поверхня дозволяє використовувати килимок для йоги і пілатесу. Завдяки невисокій вартості мати NBR отримали одне з найбільш широких поширення у світі!
Мат виготовлений з матеріалу NBR (Nitrile Butadiene Rubber) - бутадієн-нітрильний каучук або, як його називають, нітрильний («спінений») каучук - порівняно зносостійкий і екологічно чистий матеріал.
Характеристики:
- Довжина: 180 см
- Ширина: 60 см
- Товщина: 10 мм
- Матеріал: NBR (спінений каучук)
- Комплектація:
килимок
лямка для затяжки і перенесення
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
- Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1.83 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 0.61 см |
- Ціна: 599 ₴



