
Гумова петля EasyFit 50-110 кг Синя Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1881-BL
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гумова петля EasyFit 50-110 кг Синя Фітнес-стрічка еспандер для вправ і турніка
Гумові петлі високого опору призначені для відпрацювання техніки підтягувань на турніку і рекомендуються для використання в багатоповторних серіях, а також для людей з порівняно невисокими фізичними здібностями або з великою масою тіла. Також гума для підтягувань з опором 50-110 кг відмінно підійде для початківців спортсменів з області Workout, оскільки дозволяє відпрацювати техніку багатьох складних вправ – вихід сили, планка, підтягування на одній руці. Гуми для підтягувань виготовляються з багатошарового латексу, в результаті чого розтяг і стиск гумової петлі відбувається плавно, без ривків і ударів, що дозволяє домогтися максимальної концентрації при виконанні кожного повторення у вправі.
Характеристики гумової петлі EasyFit:
- Довжина: 2080 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Ширина: 64 мм
- Опір: 50-110 кг
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 208 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Синій |
| Ширина | 6.4 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина, см | 208 |
- Ціна: 689 ₴



