
Килимок для йоги та фітнеса EasyFit TPE+TC 6мм двошаровий + Чохол зелений з сірим з підвищеними антиковзкими властивостями
739 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1924s-GNGY
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для йоги та фітнеса EasyFit TPE+TC 6мм двошаровий + Чохол зелений з сірим з підвищеними антиковзкими властивостями
Килимок EasyFit преміальної якості спеціально розроблений для йоги і пілатесу. Мат виготовлений з екологічно чистого (ECO-Friendly) легкого і міцного матеріалу – термопластичного еластомеру (TPE), що забезпечує високі нековзні властивості і оптимальне співвідношення м'якості і пружності для максимально комфортних тренувань.
Килимки EasyFit приймають форму поверхні, на якій відбувається тренування, при цьому легко скручується в компактний рулон. Невелика вага килимка забезпечує додаткові зручності для транспортування.
Мати EasyFit виробляються на найсучаснішому обладнанні і відрізняються найвищою довговічністю порівняно з будь-якими іншими аналогами.
- Переваги килимка для йоги EasyFit:
- екологічно чистий матеріал: без ПВХ (PVC-free)
оптимальне співвідношення щільності і м'якості
спеціально розроблена текстура поверхні для мінімізації ковзання
нижній шар з утепленням
компактний і легко скручується в рулон
зручний у транспортуванні і зберіганні
Характеристики фітнес килимка EasyFit:
- Довжина: 183 см
- Ширина: 61 см
- Товщина: 6 мм
- Матеріал: TPE – термопластичний еластомер (нековзний міцний матеріал), TC – теплоізоляційний шар.
- вага: 830 г
- Комплектація килимка для тренувань EasyFit:
килимок
стрічка для затяжки
чохол
(Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.83 г |
| Довжина | 1.83 см |
| Особливості | Стяжки в комплекті, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 0.61 см |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 739 ₴




