
Півсфера масажна кіндербол EasyFit 16 см м'яка червона Балансувальний диск з шипами для фітнесу
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-3001-R
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Півсфера масажна кіндербол EasyFit 16 см м'яка червона Балансувальний диск з шипами для фітнесу
Балансувальна напівсфера-купина масажна EasyFit м'яка є спортивним інвентарем, який допомагає спортсмену покращувати роботу вестибулярного апарату, зміцнювати м'язи ніг і нормалізувати стан хребта. Масажна поверхня купини впливає на рефлекторні зони рук та стоп. Півсфера із заокругленою формою шипів створена для виконання вправ на рівновагу та покращення координації у дітей з ортопедичними та реабілітаційними цілями. Півсферу також можна використовувати для самомасажу та розслаблення ніг після важкого робочого дня.
Масажер виконаний з високоякісної гуми, яка відрізняється своєю довговічністю. Портативність і компактність інвентаря дає можливість легко його транспортувати і тренуватися в будь-якому зручному місці.
Характеристики м'яких масажних півсфер EasyFit:
- Діаметр: 16 см
- Висота: 8 см
- Вага: 260 г
- Максимальне навантаження: 110 кг
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
- Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Відтінок кольору зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Одинарний |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Діаметр | 16 см |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.3 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 0.17 см |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Ширина | 0.17 мм |
- Ціна: 169 ₴


