
М'яч для фітнеса EasyFit 55 см синій Масажний фітбол для фітнесу та йоги
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-3006-BL
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
М'яч для фітнеса EasyFit 55 см синій Масажний фітбол для фітнесу та йоги
М'яч для фітнесу EasyFit – це ефективний тренажер, який сприяє зміцненню м'язів рук, живота та ніг. Завдяки своїй нестійкості фітбол EasyFit змушує спортсмена постійно утримувати рівновагу та напружувати м'язи. Кругла форма цього інструменту допомагає виконувати вправи з великою амплітудою. М'яч дозволяє зміцнити м'язи всього тіла, стимулювати циркуляцію крові, зменшити вагу, нормалізувати обмін речовин. Підходить для занять у залі та вдома, людям з будь-якою фізичною підготовкою, різного віку та статі. М'яч виготовлений із високоякісних та екологічно чистих матеріалів.
Переваги фітболу:
Оздоровчий ефект для м'язів всього тіла
Зміцнює організм під час вагітності та післяпологовий період
Розвиток вестибулярного апарату
Зняття м'язового гіпертонусу
Гладка, приємна на дотик поверхня
Технологія Anti-Burst, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно здувається у разі проколу
Характеристики фітболу Easyfit:
- Діаметр: 55 см
- Колір синій
- Матеріал: ПВХ
- Максимальне навантаження: 120 кг
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Слоган компанії EasyFit: "Fits everyone" - "Підходить кожному". Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 55 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип | Гладкий |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Довжина: | 0.2 см |
| Ширина | 0.1 мм |
- Ціна: 329 ₴


