
Гриф для штанги EasyFit рівний 1.2 м Ø 25 мм гриф металевий для штанги в спортзал
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8065
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гриф для штанги EasyFit рівний 1.2 м Ø 25 мм гриф металевий для штанги в спортзал
Гриф для штанги EasyFit рівний використовується для тренування м'язів рук – виконання розгинання та згинання для тренування біцепса та трицепса відповідно. Гриф призначений для збору штанги з дисками діаметром отвору 25+ мм. Має високоякісну хромовану поверхню, зручну для хвату область, що забезпечує даній моделі безпеку та комфортність при виконанні різноманітних вправ, необхідних для зміцнення зап'ясть, передпліч та пальців рук. Також використовувати гриф можна для виконання жиму штанги вузьким хватом.
Характеристики:
- Вага: 5 кг
- Вид замку: Гвинтовий (гайка)
- Форма грифа: Рівна
- Матеріал: Легована сталь
- Покриття: Хром
- Зовнішній діаметр: 25 мм
- Довжина: 120 см
- Навісна зона під диски (з кожного боку): 190 мм
- Ширина гайки: 20 мм.
- Комплектація:
Гриф для штанги рівний 1,2 м Ø25 мм хромований – 1 шт
Замки гвинтові – 2 шт
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Слоган компанії EasyFit: "Fits everyone" - "Підходить кожному". Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без попередження. Щодо відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Замки | Гайка |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Хром |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Довжина: | 1.2 см |
| Ширина | 0.1 мм |
- Ціна: 1 299 ₴


