
Півсфера масажна кіндербол EasyFit 15 см жорстка сіра Балансувальний диск з шипами для фітнесу
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-3002-GY
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Півсфера масажна кіндербол EasyFit 15 см жорстка сіра Балансувальний диск з шипами для фітнесу
Балансувальна півсфера-купина EasyFit жорстка є спортивним інвентарем, який допомагає спортсмену покращувати роботу вестибулярного апарату, зміцнювати м'язи і нормалізувати стан хребта. Напівсфера виконана з високоякісної гуми, яка відрізняється своєю довговічністю. Портативність і компактність дає можливість легко його транспортувати і тренуватися в будь-якому зручному місці. Масажна поверхня купини впливає на рефлекторні зони рук та стоп. Півсфера з конусною формою шипів створена для виконання вправ на рівновагу та покращення координації. Напівсферу також можна використовувати для самомасажу та розслаблення ніг після важкого робочого дня.
Характеристики:
- Діаметр: 15 см
- Висота: 8 см
- Вага: 310 г
- Максимальне навантаження: 110 кг
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
- Слоган компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Відтінок кольору зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 г |
| Діаметр | 15 см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Одинарний |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.1 CМ. |
| Ширина | 0.15 мм |
| Основні | |
| Довжина: | 0.15 см |
- Ціна: 169 ₴


