
Еспандер-метелик EasyFit для фітнесу лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2097
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еспандер-метелик EasyFit для фітнесу лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Еспандер-метелик EasyFit призначений для тренування м'язів рук, ніг, для підтягування м'язів внутрішньої частини стегна, м'язів грудей, преса, бічної частини талії. Зручний та простий в експлуатації. Займатися з еспандером можуть люди з різним рівнем фізичної підготовки, у тому числі й ті, хто проходить реабілітацію після травмування. При регулярних тренуваннях можна скоригувати фігуру, покращити рельєф тіла та надати бадьорості всьому організму. Принцип роботи міні-тренажера полягає у створенні опору для зведення рук та ніг. Положення еспандера визначає м'язи, на які спрямована дія.
Характеристики еспандера-метелика EasyFit:
- Довжина: 40 см
- Вага: 265 г
- Матеріал: Сталь, Піноматеріал EVA
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
- Слоган компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 40 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Стан | Новий |
| Тип | Метелик |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.1 CМ. |
- Ціна: 139 ₴

