
Ручка для тяги EasyFit одинарна закрита гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8094
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка для тяги EasyFit одинарна закрита гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
2

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Довжина | 14.5 см |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Насічки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Тип грифа | Прямий |
| Тип ручки | Відкрита |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 401 міс |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

