
Ручка для нижньої тяги подвійна EasyFit хромована гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8099
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ручка для нижньої тяги подвійна EasyFit хромована гриф для тренажера для використання в вантажно-блочних тренажерах
Здвоєна ручка EasyFit призначена для паралельної середньої та верхньої тяги до себе на блочних тренажерах, а також тяги грифа у нахилі та підтягування на турніку. Підвіс рукоятки не обертається. Анатомічний хват і комфортна насічка забезпечує надійне та зручне утримання рукоятки.
Ручки EasyFit виготовлені із цільної сталі (не труби!). Хромування проводиться з попереднім покриттям вироба мідью, що забезпечує необмежений термін служби інвентарю
Основні переваги подвійної рукоятки EasyFit:
- Рукоятка виготовлена із міцного хромованого металу, який забезпечує довгий термін служби та захищає від корозії. Хромована обробка надає їй стильного вигляду і легко чиститься.
- Ергономічна форма рукоятки та текстурована поверхня забезпечують надійне та комфортне зчеплення під час тренувань. Це дозволяє зменшити ймовірність ковзання рук та запобігти травмам.
- Рукоятка EasyFit сумісна з більшістю стандартних обладнання для тренувань. Вона легко встановлюється та знімається, що робить її зручною для перенесення та зберігання.
Характеристики подвійної рукоятки EasyFit:
- Вага: 1.85 кг
- Ширина хвата: 120 мм
- Діаметр хвата (у широкій частині): 25 мм
- Відстань між хватами (між центрами): 150мм
- Розміри: 18 х 18 х 14 см
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.85 кг |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Насічки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка для тяги |
| Тип грифа | Прямий |
| Тип ручки | Відкрита |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 14 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 699 ₴

