
Балансувальна масажна подушка EasyFit Cushion-2 синя Диск здоров’я Disco Twister з масажером для ніг
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1841-BE
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Балансувальна масажна подушка EasyFit Cushion-2 синя Диск здоров’я Disco Twister з масажером для ні
У сучасному світі все більше людей починають усвідомлювати важливість підтримки здоров’я та гармонії в житті. Одним із ефективних способів досягнення цієї гармонії є використання балансувальної подушки.
Подушка для балансу — це тренажер, призначений для розвитку координації, зміцнення м’язів і покращення загального фізичного стану. За її допомогою можна проводити масажні процедури, збільшуючи кровообіг і розслаблюючи м’язи, а також покращувати рівновагу та координацію. Балансувальний диск має дві сторони: одна покрита шипами, інша — гладка, що робить його універсальним інструментом для підтримки фізичної активності та турботи про здоров’я.
Переваги використання сенсомоторного балансувального диска Easyfit Cushion-2:
-
Зміцнення м’язів та покращення координації
-
Поліпшення рівноваги та стійкості
-
Зменшення ризику травм і болю в спині
-
Стимуляція кровообігу і розслаблення м’язів
-
Підвищення ефективності тренувань та фізичної активності
Основні характеристики балансувального диска Easyfit Cushion-2:
-
Діаметр: 32 см
-
Товщина: 5 см
-
Матеріал: PVC
-
Вага користувача: до 120 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Діаметр | 32 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Одинарний |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 399 ₴




