
Крісло розкладне Uquip Sidney Blue/Grey (244003) з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником
3 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301064
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло розкладне Uquip Sidney Blue/Grey (244003) з низькою посадкою зручне для відпочинку і розслаблення з підстаканником

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Нейлон |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.50 |
| Вага (кг) | 6.30 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 43 см |
| Габарити в упаковці | 1200х200х230 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Крісло; Чохол з ручкою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал конструкції | Поліестер Ріпстоп |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові | Пляжні | Риболування |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 790х610х1160 мм |
| Розміри сидіння | 53х53 см |
| Ціна | 2826 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴











