
Стіл Bo-Camp Bamboo Brown/Silver (1404800) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 80 кг алюміній
8 658 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301454
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Bamboo Brown/Silver (1404800) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 80 кг алюміній
Кемпінговий набір зі столу та чотирьох стільців Bo-Camp Bamboo Brown/Silver - це ідеальне рішення для економії місця та часу при зборах на пікнік, на рибалку або в кемпінг для невеликої компанії або сім'ї з чотирьох осіб. Спеціальна конструкція дозволяє в пару прийомів розкласти стіл і стільці, а в складеному вигляді набір виглядає як алюмінієвий кейс з бамбуковими стінками і ручкою, і є вкрай зручним для зберігання і транспортування. При такій конструкції складання немає необхідності від'єднувати будь-які частини, і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Алюмінієвий каркас має збільшену міцність і допускає навантаження на стільницю до 80 кг та навантаження на кожний стілець не менше 100 кг. Окрім того, за рахунок використання бамбукової поверхні, виглядає стіл просто шикарно і користуватися ним одне задоволення.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження на стіл, кг: 80
- Максимальне навантаження на стільці, кг: 100
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: бамбук
- Висота стільниці, см: 67
- Розміри стільниці, см: 65х85
- Висота сидіння, см: 40
- Розміри в складеному вигляді, см: 85х34х11
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Brown/Silver (світло-коричневий)
Особливості конструкції:
- Стіл та 4 стільці складають одну конструкцію. Немає ймовірності втрати окремих деталей
- Стіл та стільці компактно складаються, трансформуючись у алюмінієвий кейс з бамбуковими стінками і ручкою
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 80 кг на стіл і до 100 кг на кожен зі стільців
- Стільниця та сидіння стільців зроблені з натурального бамбука, не сприйнятливого до впливу ультрафіолету, вкрай стійкого до впливу температури, вологи та мікроорганізмів.
- За столом можуть розміститися 4 особи
- У центрі столу є отвір, призначений для встановлення парасольки над столом
Комплектація:
- Стіл із стільцями - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 850х1360х670
- Розміри в упаковці, мм: 880х370х140
- Вага без упаковки, кг: 14.50
- Вага в упаковці, кг: 14.80
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Вага (кг) | 14.50 |
| Тип | Столи |
| Комплектація | Стіл зі стільцями - 1 шт; |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 850х1360х670 мм |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Ціна | 11172 |
| Габарити в упаковці | 880х370х140 мм |
| Вага в упаковці, кг | 14.80 |
| Розміри стільниці | 65х85 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Висота стільниці | 67 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Наявність | В наявності |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Гарантія | 24 мес. |
- Ціна: 8 658 ₴











