
Стіл Bo-Camp Decatur 90x60 cm Black/Wood look (1404200) повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 50 кг
6 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301467
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стіл Bo-Camp Decatur 90x60 cm Black/Wood look (1404200) повнорозмірний кемпінговий стіл для компанії, алюміній навантаження 50 кг
Стильний алюмінієвий стіл Bo-Camp Decatur 90x60 cm має привабливий зовнішній вигляд не в останню чергу завдяки стільниці, виконаній у кольорі під дерево. Це один із найвищих кемпінгових столів. При цьому ніжки столу регулюються по 4 рівням висоти (35/50/67/81 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Крім того, стіл оснащений знімною сіткою, яка знаходиться під стільницею.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 35/50/67/81
- Розміри стільниці, см: 90х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 45х60х7
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black/Wood look (коричневий)
Особливості конструкції:
- Збільшена до 81 см максимальна висота
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 35/50/67/81 см
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6 людей
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
- Засувка, що фіксує стіл у розкладеному та складеному положенні
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 900х600х810
- Розміри в упаковці, мм: 470х620х90
- Вага без упаковки, кг: 4.70
- Вага в упаковці, кг: 4.95
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.95 |
| Вага (кг) | 4.70 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 35/50/67/81 см |
| Габарити в упаковці | 470х620х90 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 900х600х810 мм |
| Розміри стільниці | 90х60 см |
| Ціна | 4680 |
- Ціна: 6 980 ₴










