
Гамак Bo-Camp Hover Blue (7100154) туристичний із парашутної тканини витримує велике навантаження не вбирає вологу.
1 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301440
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гамак Bo-Camp Hover Blue (7100154) туристичний із парашутної тканини витримує велике навантаження не вбирає вологу.
Гамак Bo-Camp Hover легкий туристичний гамак із парашутної тканини. Завдяки парашутній тканині гамак витримує велике навантаження, повітропроникний і не вбирає вологу. Щільне плетіння з тонкої нейлонової нитки дозволяє гамаку анатомічно підлаштовується під контури тіла, роблячи відпочинок максимально комфортним і глибоким. А оскільки цей гамак можна скласти в невелике впакування, його легко брати із собою в дорогу. Чохол для зберігання прикріплений до самого гамака. Завдяки цьому він ніколи не загубиться, і в розкладеному стані виконує функцію кишені для речей. Приємною дрібницею стане ергономічний пулер та петлі для кріплення чохла до рюкзака. Поставляється в комплекті з карабінами та шнурами. Легко кріпиться між деревами чи іншими місцями для підвішування.
Технічні характеристики:
- Вид: гамак туристичний
- Максимальне навантаження, кг: 140
- Матеріал: нейлон (поліамід) одна з найбільш міцних синтетичних тканин, що не вбирає вологу, а тому досить довговічна
- Розміри, см: 310х140
- Розміри у складеному вигляді, см: 30х13х7,5
- Призначення: для туризму, кемпінгів, відпочинку на природі, дачі
- Колір: Blue (синій/сірий)
Особливості конструкції:
- Компактний у складеному стані
- Витримує навантаження до 140 кг
- Повітропроникний і не насичує вологу
- Дуже легко та компактно складається
- Чохол прикріплений до гамака і служить карманом для речей
- Продуманий ергономічний дизайн гамака і чохла
Комплектація:
- Гамак – 1 шт;
- Шнур та гаки для підвішування - 2 шт;
- Сумка для зберігання - 1 шт
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 3100x1400
- Розміри в упаковці, мм: 300х130х75
- Вага без упаковки, кг: 0.53
- Вага вупаковці, кг: 0.53
Виробник: Bo-camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Вікова група | Для дорослих |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.53 |
| Вага (кг) | 0.53 |
| Тип | Гамак |
| Габарити в упаковці | 300х130х75 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Гамак — 1 шт.; Шнур і крюки для підвішування - 2 шт; Сумка для зберігання - 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 140 |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Матеріал каркаса | Без каркаса |
| Призначення | Для подорожей | Кемпінгові | Сад місто | тураизм |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 3100х1400 мм |
| Ціна | 1590 |
- Ціна: 1 842 ₴



