
Намет Grand Canyon Topeka 2 Capulet Olive (330005) зі швидкозбірним механізмом каркаса для пляжу та кемпінгу зручний компактний
7 755 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301590
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Grand Canyon Topeka 2 Capulet Olive (330005) зі швидкозбірним механізмом каркаса для пляжу та кемпінгу зручний компактний

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3.84 |
| Вага (кг) | 3.39 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Polyester 70D 185T DWR |
| Водонепроникність, мм | 4000 |
| Габарити | 2800х1650х1150 / 2100х1600х1100 мм |
| Габарити в упаковці | 603x168x168 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Зовнішній тент | Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. |
| Комплектація | Внутрішній намет|Відтяжки|Зовнішній тент|Каркас|Кілочки|Чехол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал каркаса | Фіберглас |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | Інноваційна система вентиляції GrandFlow; В середині намету передбачені окремі кишені для дрібних речей та гак для ліхтаря; Збільшена ширина спального місця; Система розміщення 2+1; |
| Пакування | Чохол з ручкою |
| Підлога | Polyethylene PU, 4000 мм в.ст. |
| Тип | Намети |
| Ціна | 5910 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 755 ₴










