
Годинник настінний Technoline WT7210 White/Silver (WT7210)корпус з пластику та мінерального скла кварцовий круглий
1 494 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301798
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний Technoline WT7210 White/Silver (WT7210)корпус з пластику та мінерального скла кварцовий круглий
Маючи широкий корпус зі сталі та білосніжний циферблат закритий натуральним склом, настінний годинник Technoline WT7210 White/Silver виглядає стильно і дорого. На відміну від деяких вичурних моделей, його лаконічний дизайн ніколи не вкаже на несмак господарів оселі, та підкреслить ділову робочу обстановку в офісі.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 235 мм;
- Матеріал корпуса: сталь
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Silver (сріблястий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х45
- Розміри в упаковці, мм: 260х260х55
- Вага без упаковки, кг: 0.570
- Вага в упаковці, кг: 0.710
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.710 |
| Вага (кг) | 0.570 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал|Скло мінеральне |
| Механізм | Кварцевий |
| Призначення | В кухню|В офіс|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 45 мм |
| Розміри в упаковці | 260 х 260 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 235 x 235 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Годинник |
| Колір | Сріблястий |
| Штрихкод | 4029665072104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴




