
Годинник проекційний Technoline WT534 Grey (WT534 ) Багатофункціональний прилад з будильником та датчиками
2 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS302336
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Годинник проекційний Technoline WT534 Grey (WT534 ) Багатофункціональний прилад з будильником та датчиками

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Гігрометр | Так |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.250 |
| Вага (кг) | 0.140 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Дата, День тижня, Місяць, Секунди, Температура, Хвилини |
| Колір проекції | Червоний |
| Колір циферблата | Сірий |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення (довжина дроту 1.55 м); Батарейки CR2032 х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 135 х 40 х 90 мм |
| Розміри в упаковці | 152 х 110 х 75 мм |
| Розміри циферблата | 80 x 50 мм |
| Тип | Годинник настільний|Годинник проекційний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник | Годинник | Календар| Термометр |
| Штрихкод | 4029665005348 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴



