
Компактний легкий рюкзак 15л темно-синій надлегкий, вологозахисний рюкзак для радіальних походів
229 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Компактний легкий рюкзак 15л темно-синій надлегкий, вологозахисний рюкзак для радіальних походів
Ультракомпактний, надлегкий, вологозахисний рюкзак для радіальних походів. Складається у власну маленьку кишеню і може зберігатися в кишені основного рюкзака.
Може використовуватися як міський рюкзак.
Одне основне відділення на блискавці, внутрішня кишеня-чохол, зовнішня сітчаста бічна кишеня, м'які регульовані лямки. Принт - дерево.
Легкий компактний рюкзачок дуже місткий. У складеному вигляді його легко носити в сумці, поміститься навіть у кишені. Лямки регулюються за довжиною. Рюкзачок полегшить перенесення покупок, але головне - зменшить кількість придбаних пакетів і цим послужить чистоті Природи і матеріальної економії!
Об'єм: 15 л
Габарити: 28 х 40 х 13 см
Розмір упаковки: 11 х 12 см
Вага: 70 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Візерунки і принти | Текстура дерева |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 832 міс |
| Застосування | Універсальна |
- Ціна: 229 ₴

