
Казанок 2,2 л з анодованого алюмінію з теплообмінником Tramp Firebird поставляється із сітчастим нейлоновим мішечком
1 722 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казанок 2,2 л з анодованого алюмінію з теплообмінником Tramp Firebird поставляється із сітчастим нейлоновим мішечком
Казанок з анодованого алюмінію з вбудованим теплообмінником об'ємом 2,2 літра Tramp - нове покоління сучасного туристичного посуду.
Особливості:
Котелок виготовлений з анодованого алюмінію.
Сучасний туристичний посуд з анодованого алюмінію:
має підвищену теплопровідність (у порівнянні зі звичайним алюмінієм або сталлю). Їжа в ній готуватися швидше і з меншим витратою палива;
важить менше;
не схильна до корозії та іржавіння;
міцна, має підвищену стійкість до механічних пошкоджень (подряпин, потертостей та ін.), завдяки поліпшенню таких властивостей алюмінію як твердість, стійкість до термічного впливу.
Котелок має вбудований теплообмінник-радіатор комбінований з вітрозахисним екраном.
Ця конструкція дозволяє економити витрату палива на 40%, а також скоротити час закипання води на 30% за рахунок збільшеної площі нагріву, акумулювання тепла та запобігання його витоку.
Зручна складна ручка ручка з фіксатором дозволяє зручно тримати посуд при готуванні, а при натисканні фіксаторів у підставі дозволяє скласти ручку та зібрати казанок у компактний вигляд для економії простору під час зберігання та транспортування.
Прозора кришка з отворами дозволяє випускати зайву пару та забезпечує безпечне приготування їжі, через отвори у кришці можна зливати воду.
Ручка котелка та ручка кришки має термоізолююче покриття для запобігання опікам.
Всі з'єднання котелка та теплообмінної системи приварені за технологією фланцевого з'єднання.
Поставляється із сітчастим нейлоновим мішечком для транспортування та зберігання, а також із мочалочкою для миття.
Характеристики:
Об'єм: 2,2 літра
Матеріал: анодований алюміній
Розміри котелка:
Діаметр: 17,5 см.
Висота: 12 см
Вага: 374 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Вага | 0.374 кг |
| Висота | 120 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Діаметр | 175 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Об`єм | 2.2 л |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 976 міс |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722 ₴






