
Сумка-візок Rolser Saquet LN 4 Azul (SAQ056-1026) рекомендоване навантаження - 25 кг внутрішня кишеня на блискавці
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929642
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser Saquet LN 4 Azul (SAQ056-1026) рекомендоване навантаження - 25 кг внутрішня кишеня на блискавці
Сучасна сумка-візок Rolser Saquet LN 4 Azul (SAQ056-1026) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Дві пари литих ультралегких коліс діаметром 15 см сприяють відмінній маневреності та підвищеній стійкості візка в процесі експлуатації. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Дві пари литих ультралегких коліс діаметром 15 см сприяють відмінній маневреності та підвищеній стійкості візка в процесі експлуатації.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 1050 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 310 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 43 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 43 |
- Ціна: 3 199 ₴






