
Річник настінній Technoline WT630 White/Black (WT630) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
816 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301795
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Річник настінній Technoline WT630 White/Black (WT630) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
Не зважаючи на те, що настінний годинник Technoline WT630 відноситься до бюджетних моелей, його циферблат накритий не прозорим пластиком, а мінеральним склом, стійким до подряпин. Годинник має білий циферблат, на якому навіть при нізькому освітленні чітко вирізняються чорні стрілки і чорні цифри, в той час як секундна стрілка має помаранчевий колір. Сам корпус виконаний повністю з білого пластика і має чорне обрамлення по периметру, що робить його вигляд більш презентабельним. Економний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 237 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Встановлення: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Black (чорний)
Живлення:
- Річник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х35
- Розміри в упаковці, мм: 250х250х50
- Вага без упаковки, кг: 0.390
- Вага в упаковці, кг: 0.495
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Гігрометр | Так |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.495 |
| Вага (кг) | 0.390 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик|Скло мінеральне |
| Механізм | Кварцевий |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 35 мм |
| Розміри в упаковці | 255 х 255 х 50 мм |
| Розміри циферблата | 237 x 237 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Годинник |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 4029665006307 |
- Ціна: 816 ₴


