
Крісло конференційне на полозах із підлокітниками Міраж CH CF Чорне офісне з тканини з навантаженням до 120 кг
4 732 ₴
3 990 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло конференційне на полозах із підлокітниками Міраж CH CF Чорне офісне з тканини з навантаженням до 120 кг
Крісло конференційне АКЛАС Міраж CH CF Чорний (Чорний) — популярне крісло в урбаністичному стилі, у якому чудово поєднуються сітчаста оббивка та металевий трубчастий каркас. Ці складники створили неповторний силует: легкий, витончений і водночас міцний і надійний. Завдяки стильному зовнішньому вигляду це крісло стане справжньою окрасою сучасного офісного інтер'єру. Сидіти в кріслі найприємніше завдяки високій спинці, досить широкій і зручній посадці. Сітчаста оббивка спинки — головний козир цієї моделі. З такою оббивкою ви зручно почуватиметеся навіть у спеку, адже вона чудово вентилюється.
Дизайн. Каркас крісла виготовлений із хромованого металу, на який натягнута нейлонова сітка — чудовий інноваційний матеріал, міцний, повітропроникний і еластичний. У поєднанні з благородним чорним кольором і хромованими деталями, таке оформлення робить крісло Міраж універсальним, що відповідає будь-якому інтер'єру.
Оббивка. Як оббивка в цій моделі використана нейлонова сітка. Цей матеріал має високі показники еластичності, міцності та зносостійкості. Він чудово витримує щоденні інтенсивні навантаження в режимі сучасного офісного життя. Сітчаста спинка легко пропускає повітря, а отже, сидіти в такому кріслі дуже комфортно, особливо в спеку.
Підлокітники. У цій моделі оригінальні підлокітники з плоскої металевої труби, що має гвинтові вигини в місцях кріплення до крісла. Ця деталь, у поєднанні з удосконаленим прихованим кріпленням, збільшує жорсткість і надійність конструкції каркаса крісла.Висота підлокітників підібрана так, щоб у нижньому положенні сидіння крісло можна було засунути під робочий стіл і звільнити простір.
Основа. П-подібний каркас вигнутий із суцільної металевої труби діаметром 20 мм, його конструкція досить міцна та стійка. Хромовані елементи не позбавляться своєї краси згодом, адже покриття дуже міцне та стійке до всіляких зовнішніх чинників. Форма основи дає змогу кріслу трохи пружинити, створюючи ефект легкого погойдування. Для захисту підлогового покриття в кріслі використані пластикові заглушки, що захищають підлогу від подряпин і пошкоджень.
Особливості. Ергономічна спинка середньої висоти з металевої труби має прогин у поперековій ділянці, який забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам — гарне самопочуття навіть наприкінці насиченого робочого дня. У місці вигину труба каркас додатково армована, що збільшує її міцність. Посадка помірно жорстка, що добре для збереження правильної постави. Для більшої міцності в сидінні використаний додатковий шар оббивки для збільшення міцності та захисту від просадки сітки. У цій моделі є модифікація на хрестовині, з якою можна купувати цю модель для обладнання всього офісного простору в єдиному стилі. Міраж — це ефектна зовнішність та ефективна ергономіка.
Тип
Конференційні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
-/-/-
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
65
Висота, см
89
Ширина, см
55
Глибина сидіння, см
47
Висота сидіння, см
46
Ширина сидіння, см
47
Висота спинки, см
48
Висота підлокітників, см
68
Розмір основи, см
58х63

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Метал
Матеріал каркаса спинки
Метал
Матеріал підлокітників
Шкірзамінник, Метал
Колір підлокітників
Хром
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Технічне обладнання
Максимальне навантаження за вагою, кг
100
Висота спинки
Середня спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Полози
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Без підголівника
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 89 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 48 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[89]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[68]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Каркас: метал із хромованим покриттям; Підлокітники: метал із тканинними чохлами; Ергономічна спинка; Підвищена повітропроникність сидіння і спинки; Максимальне навантаження: 120 кг; Вага: 11 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Оббивка | <![CDATA[Сетка]]> |
| Основа | <! [CDATA [Конференц-основа (полози)]> |
| Особливості | <! [CDATA_Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 48 см; Ширина: 47]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 46 см; Ширина: 47 см; Глубина: 47]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
- Ціна: 3 990 ₴




