
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x60 (4310000) з гарним дозатором дають змогу використовувати труби для спокою природи
5 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 923650
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x60 (4310000) з гарним дозатором дають змогу використовувати труби для спокою природи
Підзорна труба Bresser Travel 20-60x60 — оптичний прилад початкового класу, який, однак, вступає в силу з більшою затримкою в цей момент часу. Комплектація й оптичні характеристики з гарним дозатором дають змогу використовувати труби для спокою природи, міських пам'яток, а також для спостереження за віддаленими мішенями під час стрільби.
Не звертаючи уваги на те, що нижня труба залежить від бюджетних ліній, модель має низку параметрів, що впливають на дорожчі моделі.
Вісі оптичні поверхні (об'єктиви, окуляри та призми) відкриті просвітлювальним покришкам для більшого пропускання світла та відторгнення яскравого зображення. Призми виготовлення зі спеціального оптичного скла BK7 .
Гладко гумове покриття чорного кольору захищений від поскочення й не передбачає накопичення праці на корпусі. Для максимального комфорту забезпечується встановлення окуляра під кутом 45°. До комплекту постачання входить штатив-тринога для статевих спостережень. Труба повертається на 360° для досягнення максимального ручного кута спостереження. Додаткова труба може мати 4 деталі, що лежать у хомутах, що дасть змогу без проблем зафіксувати трубу під кутом 90°. Для зручності транспортування та витягання можна використовувати різні аксесуари в замку.
Зосереджена увага на кільці великого діаметра, яке обгортається навколо корпусу. Отже, можна сфокусувати трубку на цилі. Для більшого комфорту збережеться застібка поворотно-візуального джерела. Правильна назва: ця труба може бути взята без проблем у подорожжю, осколки можуть бути компактними та невеликими в розмірах.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований метал, Гума |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 923650 |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Відносна яскравість | 1 - 9 |
| Габарити упаковки | 40 х 14 х 9 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 3 - 1 мм |
| Додаткові характеристики | Кут спостереження: 45º Можливість кріплення штатива Корпус повертається в хомуті для встановлення зручного кута спостереження |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Заповнення газом | Немає |
| Захист | Захисна бленда: перешкоджає попаданню дощових крапель та сонячних відблисків на об'єктив Корпус: полікарбонат, гумовий |
| Комплектація | Підзорна труба Штатив Захисна кришка окуляра та об'єктиву Чохол для транспортування Серветка для чищення лінз |
| Кратність наближення | 20x - 60x |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Лінзи: з повним просвітленням (Fully coated) |
| Максимальне збільшення, крат | 60 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BK7 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 32 |
| Призми | BK7 |
| Розміри | 370 x 130 x 75 мм |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінків | 34.6 - 60 |
| Штрихкод | 4007922040691 |
- Ціна: 5 649 ₴







