
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP (1866932) корпус герметичний та заповнений азотом поверхні мають багатошарове покриття
8 349 ₴
7 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914456
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP (1866932) корпус герметичний та заповнений азотом поверхні мають багатошарове покриття
Бінокль Bresser Topas 7x50 WP Compass - спеціальний морський бінокль винятково високої якості. Корпус герметичний та заповнений азотом. Оптичні поверхні мають багатошарове покриття, що просвітлює. Бінокль оснащений інтегрованим компасом, далекомірною сіткою та шкалою. Семикратне збільшення даної моделі є оптимальним для світлого та стабільного зображення при спостереженнях з борту судна, що гойдається на воді. Бінокль забезпечений інтегрованим компасом і далекоміром з координатною сіткою. Нашийний ремінь зі спеціальними камерами, наповненими повітрям, пофарбований у жовтий колір, що добре помітний, і не тоне у воді. Таким чином, при випадковому падінні бінокля у воду, не важко витягти його і користуватися приладом знову і знову. Втім, явний морський характер бінокля аж ніяк не заважає використовувати його і для польових спостережень. Світлосильні характеристики дозволять вести спостереження від заходу сонця до світанку. Бінокль Bresser Topas 7x50 WP Compass має гумове покриття, зручне для захоплення корпусу і чудове поглинання енергії при невеликих ударах. Бінокль герметичний і заповнений азотом, що виключає запотівання та внутрішню корозію. Кришки об'єктивів надійно прикріплені гумовими поясами до корпусу бінокля, що унеможливлює їх випадкову втрату. Оптичні поверхні покриті багатошаровим покриттям, що просвітлює, що знижує до мінімуму відображення світла від лінз. Призми виконані з низькодисперсного оптичного скла BAK4, що запобігає розсіюванню пучка світла і формує чітке, рівномірно світле зображення на окулярі. Таким чином, зображення, побудоване оптикою бінокля, максимально ідентичне оригіналу. Є гніздо для кріплення адаптера штатива, але при цьому збільшенні його використання не обов'язково. Кришки для окулярів та об'єктива, м'яка сумка та спеціальний наший ремінь дозволять захистити бінокль від зовнішніх пошкоджень під час транспортування.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальна кратність | 7 х |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 914456 |
| Вага в упаковці | 1,617 кг |
| Винесена окулярна точка | 18 мм |
| Габарити | 195 x 197 x 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.2 мм |
| Додаткові характеристики | Фокусування індивідуальне на кожному окулярі Компас з підсвічуванням Далекомірна сітка Далекомірна шкала Кришки об'єктивів закріплені на корпусі Можливість кріплення штативного адаптера |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Морські біноклі |
| Комплект постачання | Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива М'який кейс для транспортування Нашийний ремінь Серветка для чищення лінз 2 батарейки LR43 |
| Кратність наближення | 7х |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним покриттям (Fully Coated) |
| Максимальне збільшення: | 7 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Наглазники, що складаються типу Fold Down |
| Поле зору на 1000 м | 116 м |
| Реальний кут зору | 6.7 ° |
| Світлосила | 51.84 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінків | 18.71 |
| Штрихкод | 4007922197463 |
- Ціна: 7 499 ₴









