
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям
5 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929730
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Швидке та легке вилучення м'ячів і шайб після гола через відсіки за воротами.
- 2 чорно-білі м'ячі, 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Вид | Футбол |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
| Призначення | Для компанії, Для дітей, Для жінок, Для чоловіків, Для двох |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 4799 |
| Артикул | 929730 |
| Вага в упаковці | 15,5 кг |
| Вік | Від 3 до 8 років |
| Габарити упаковки | 105 x 66 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 4 механічні лічильники очок<br /> 12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій)<br /> 6 ручок<br /> 2 м'ячі<br /> 2 біти<br /> 2 шайбі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 95 х 51 х 20 см |
| Розміри ігрового поля | 78 х 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Штрихкод | 8029975224190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 849 ₴








