
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) міцний корпус із ДВП середньої щільності товщиною 25 мм із меламіновим покриття
50 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929902
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) міцний корпус із ДВП середньої щільності товщиною 25 мм із меламіновим покриття
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) - офіційний стіл Міжнародної федерації настільного футболу ITSF, призначений для тренувань професійних гравців і змагань Pro Tour. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із ДВП середньої щільності товщиною 25 мм із меламіновим покриттям.
- Поставляється з офіційною табличкою Official Training Table із серійним номером.
- Прочні сталеві ніжки квадратного січення 9х9 см, покриті довговічною сріблястою фарбою.
- Компенсатори нерівності підлоги нового типу для ідеально рівного ігрового поля на будь-якій поверхні.
- Ігрове поле із загартованого антиблікового шліфованого скла з наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Гумові бампери довжиною 21 мм замість пружин. Вони підтримують постійну відстань між гравцем і стінкою, запобігаючи проходженню м’яча та дозволяючи йому м’яко притискатись до стінки. Таким чином, вони зменшують або усувають «мертві зони» на штангах. Також гра тихіша, з меншим шумом від корпусу під час гри.
- Гумові бампери на воротарській штанзі утримують голкіпера в межах воріт.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що представляють собою стилізовану людську фігуру, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не піднімаються, не переміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Пластикові ручки з ергономічними ручками.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Змагальні лічильники очок, що дозволяють відзначати ігрові сети та голи.
- В комплекті 10 стандартних м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 14 років |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Матеріал опор столу | Метал |
| Матеріал плити ігрового поля | Фанера |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 39699 |
| Артикул | 929902 |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 152 x 82 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м'ячів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Назва | Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 150 х 110 х 86-88 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Штрихкод | 8029975210018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 999 ₴









