-10%

Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання 4 біти та 4 шайби в комплекті
14 899 ₴
13 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930563
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання 4 біти та 4 шайби в комплекті
Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) призначений для гравців молодшого шкільного віку. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм для тривалого використання.
- Борті покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ, і відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири опорні ніжки із МДФ товщиною 12 мм забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ніжки посилені поперечними панелями, що надають столу необхідну стійкість.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 1,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою механічних лічильників.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Вікова група | Без обмежень |
| Колір ігрового поля | Блакитний |
| Матеріал опор столу | МДФ |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930563 |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Вік | Від 8 до 12 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 4 біти<br /> 4 шайбі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 152 x 76 x 79 см |
| Розміри ігрового поля | 140 x 70 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 12299 |
| Штрихкод | 8029975755021 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 399 ₴




